Nemuno g. 2., 53457,

Mitkūnų km., Ringaudų sen.,

Kauno raj.

(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

 

Telefonas: 8 676 36275

El. paštas: info@toverta.lt

Padangų susidėvėjimo priežastys

 

Pagrindinės priežastys, lemiančios ankstyvą padangų susidėvėjimą

Vystydami prekybą padangomis nuolat gauname klausimų dėl padangų dėvėjimosi. Anksčiau šiam klausimui nebuvo teikiama itin daug dėmesio iš mūsų klientų pusės, tačiau dabar situacija pasikeitė kardinaliai. Visa tai sąlygota ženkliai išaugusių sunkvežimių padangų kainų ir siekio maksimaliai išnaudoti turimus resursus itin aršioje konkurencinėje kovoje.

Keli itin svarbūs aspektai, nulemiantys padangų sunkiajam transportui susidėvėjimą ar ilgaamžiškumą.

Cheminė sudėtis. Iš pažiūros vienodos prekinės išvaizdos sunkvežimių padangos savo chemine sudėtimi gali būti labai skirtingos. Būtent cheminė ir struktūrinė padangų sudėtis apsprendžia labai svarbų kriterijų - optimalią krovininių padangų naudojimo aplinką, pakeliamus krūvius.

Naudojimo vieta. Būtina itin atidžiai įvertinti ir laikytis gamintojo rekomendacijų, susijusių su padangų naudojimo vieta. Neteisingoje vietoje sumontuotų padangų dėvėjimasis bus akivaizdžiai spartesnis, darbo našumas žemesnis, kas lems ne tik greitesnį susidėvėjimą, tačiau ir didesnes kuro sąnaudas, mazgų apkrovimą.

Transporto priemonės naudojimo specifika. Itin daug įvairių aspektų – nuo transporto priemonės pakrovimo ypatumų, iki elementarių priežiūros reikalavimų nesilaikymo – pernelyg mažas slėgis, kordų pažeidimai ir t.t.

Siekiant išvengti aukščiau minėtų problemų, savo klientams rekomenduojame domėtis padangų eksploatavimo subtilybėmis, kreiptis į mūsų vadybininkus patarimų ir rekomendacijų.