Nemuno g. 2., 53457,

Mitkūnų km., Ringaudų sen.,

Kauno raj.

(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

 

Telefonas: 8 676 36275

El. paštas: info@toverta.lt

Double Coin kokybė

 

Per pastaruosius 10 metų pasaulinėje padangų rinkoje įvyko esminių pasikeitimų. Kas tuomet galėjo pagalvoti, kad kinietiškos padangos taps itin populiarios, jų kokybės kreivė šaus į viršų?

Šiandien mes jau nesistebime tuo, kad didelė dalis Lietuvos keliais riedančių automobilių apauti nebrangiomis kinietiškomis krovininėmis padangomis. O tai rodo, kad Kinijos gamintojai sėkmingai perima pasaulinio lygio technologijas ir jų diegimą savo šalyje.

Sunkiojo transporto rinkoje situacija kiek kitokia, tačiau ir ji pamažu keičiasi. Mūsų šalies vežėjų įpročius itin smarkiai pakoregavo pastaroji krizė. Jos metu buvo jaučiamas akivaizdus poreikis transportą apauti pigesnėmis, nors ir ne pačios žemiausios kokybės padangomis. Lygiai taip pat kaip ir naudotomis.

Krizė pasibaigė, mes išmokome skaudžias jos pamokas. Dabartiniu metu didžioji dalis vežėjų akivaizdžiai ieško optimalaus kainos ir kokybės santykio. Turint finansinę galimybę rinktis tarp pigių ir brangių padangų nemaža dalis lieka ištikima pačioms brangiausioms krovininėms padangoms - Michelin, Continental, Bridgestone, Goodyear ir pan.

Vis dėlto reikia pripažinti, kad itin brangios, nors ir pačios aukščiausios kokybės sunkvežimių padangos, nėra pačios populiariausios. Šiandien mes drąsiai galime teigti, kad kinietiška kokybė pasiekė tokį lygį, kai produkcija dėl aukštos kokybės ir žemos kainos visame produktų segmente tapo išskirtinai konkurencinga ir plačiai naudojama.

Etaloniniu aukštos kokybės kinijos gamybos krovininių padangų pavyzdžiu galima laikyti Double Coin sunkvežimių padangas. Dažnai jos pravardžiuojamos Michelin padangomis. Taip yra todėl, kad jos sukurtos pasinaudojant naujausiais mokslo ir pramonės pasiekimais, technologijomis. Darbinės padangų savybės šias padangas neabejotinai iškelia į aukštą vietą visų gamintojų sąraše. Testų rezultatai tik patvirtina tai, kad šis gamintojas eina teisinga linkme gamindamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos padangas.

Mūsų rekomendacija - nebijokite pirkti aukštos kokybės kinietiškas padangas (mes nesiūlome pigiausios ir tuo pačiu prasčiausios kokybės!) už teisingą kainą.