Nemuno g. 2., 53457,

Mitkūnų km., Ringaudų sen.,

Kauno raj.

(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

 

Telefonas: 8 676 36275

El. paštas: info@toverta.lt

Double Coin


Pradėjome prekiauti itin aukštos kokybės kinietiškomis sunkvežimių padangomis Double Coin.

Šį ženklą pasirinkome neatsitiktinai, o po ilgų svarstymų ir informacijos rinkimo, atsižvelgiant į tai, kiek daug šios sritiesDouble Coin RLB1 sunkvezimio padanga produkcijos gamintojų yra Kinijoje. Dabar jas galime drąsiai rekomenduoti Jums.

Šios padangos pilnai atitinka ne tik formalius Europos Sąjungos reikalavimus, tačiau ir yra gaminamos taip, kad jų eksploatacija, bei eksploatacinės savybės tenkintų ir reikliausius vartotojus.

Double Coin RT500 krovinine padangaModernios technologijos vystosi itin sparčiai, o šis Kinijos gamintojas žengia koja kojon su jomis. Dėl šios priežasties šio gamintojo produkciją renkasi vis daugiau sunkiojo transporto įmonių Europoje, bei Šiaurės Amerikoje, kur šis gamintojas iš tiesų "pralaužė" ledus iš esmės pagerindamas produkcijos kokybę.

Jeigu vis dar nepasitikite šio gamintojo produkcija, mes Jums siūlome itin palankiomis sąlygomis apauti vieną iš tarnsporto priemonių ir atlikti eksperimentą - itin teigiami rezultatai Jums tikrai nustebins. Ne be reikalo joms klijuojama etiketė, kad tai kinietiškos Michelin ar Continental padangos.

 

Glaudžiai bendradarbiaudami su padangų gamintojo atstovu šiandien Jums siūlomeDouble Coin FD405 padanga sunkvežimiui Double Coin produkciją itin palankia kaina. Suteikiame visapusišką gamintojo garantiją.

 

Neskubėkite padangų pirkti pas kitus tiekėjus tol, kol nesužinojote mūsų padangų kainų. Jos jums tikrai patiks, garantuojame!